top of page
svatebni foceni zapad slunce

Studio KolAli - vaše cesta k vysněné svatbě

Jak se Alice dostala k tomu, že se stane organizátorkou a koordinátorkou svateb a oslav? 
Před několika lety si ji kamarádka vybrala jako svoji svědkyni. Jelikož chtěla své budoucí tchýni vytřít zrak, vše muselo být perfektní. Úlohu svědkyně tedy vzala Ali vážně a podílela se tak na veškerých přípravách, výběrech, doporučení... celé to zakončila koordinací svatby. Neskutečně si organizaci celého průběhu svatby užívala. Nevěsta i tchýně byly spokojené. Po tomhle se Ali ozvalo se žádostí o pomoc několik dalších kamarádek. Ali tak načerpala cenné zkušenosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alice Studio KolAli

To je ale historie, přesuňme se na začátek roku 2020. Ali tehdy pracovala pro Kvalitní fotky. Značku, která je dobře známá nám fotografům. Už v té době přemýšlela nad tím, že by se vrhla do vlastního podnikání. Bylo docela jasné, že práce spojená s organizováním a komunikací s lidmi pro ni bude dobrou volbou. Je to totiž kamarádská, otevřená a upřímná holka.

Po skončení spolupráce s tímto tiskovým studiem absolvovala Ali kurz svatební koordinátorky v Academy Fields, spojila síly s markeťačkou Kvalitní fotky a Peak Design, další fotografům velmi dobře známá značka, Romčou, která jí pomohla KolAli rozjet a v rámci možností jí pomáhá s marketingem i nadále.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                     

 

Pokud tedy hledáte někoho, kdo vám pomůže s organizací vaší svatby, rozlučky se svobodou,                                       narozeninami atd., pak dejte šanci začínajícímu studiu KolAli

Co všechno KolAli nabízí?

KolAli je studio, které bude koordinátory, organizátory, designéry, průvodci, poradci a kamarády vašich velkých životních událostí. Připraví pro vás tajnou žádost o ruku či zásnubní večírek, rozlučku se svobodou, svatbu, gender reveal – odhalení pohlaví miminka, baby shower a narozeninové oslavy snů. Studio spolupracuje se skvělou grafičkou Nikčou a krasopiskou Míšou, vybudují vám svatební web na míru. Všechno tohle jsou potřebné služby a jakožto fotograf vždy ocením, když se o akci, kterou fotím, starají profesionálové. Nevěsty jsou mnohem klidnější a svůj veliký den, den D, si mnohem více užijí.

Jak znám Alici, tak je mi zcela jasné, že je to holka, která se postará o to, aby byly vaše kouzelné okamžiky nezapomenutelné a plné úsměvů. Můžete se spolehnout na to, že vám Ali zajistí nejkrásnější místo, nejlepší kapelu, nejvoňavější květiny, prostě cokoliv si budete přát. A třeba se na nějaké z jejích svateb potkáte i se mnou …

Díky všem službám, které KolAli nabízí s vámi půjdou životem. A to je prostě super. Vědět, že je tady někdo, kdo se postará o vše – svatbu, ale i narozeniny vašeho budoucího dítěte.

  • Facebook
  • Instagram
momentka ze svatby
bottom of page